„Aktywni w Gminie Subkowy 2018"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 października 2018

Wolontariat to szlachetna idea, z którą łącza się wielkie wartości takie, jak: altruizm, empatia, solidarność. Projekt „Aktywni w Gminie Subkowy 2018” to sposób na podkreślenie szczególnego wymiaru działalności społecznej oraz podziękowanie wszystkim tym, którzy angażują się na rzecz społeczności lokalnej. Akcja ta stanowi także okazję do pokazania różnorodności działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy obecni są niemalże we wszystkich sferach życia społecznego.

Dlatego już dzisiaj każdy może zgłosić osobę, którą chce wyróżnić ! (...)

Wyróżnienia „Aktywni w Gminie Subkowy 2018” przyznawane podczas Gminnej Gali Wolontariatu (30.11.2018r.) to forma podziękowania za całoroczny trud wszystkich wolontariuszy, organizacji oraz firm angażujących się w działania społeczne realizowane na terenie Gminy Subkowy. Wyróżnienia mogą być przyznawane w następujących kategoriach:

1. Wolontariusz Roku,
2. Inicjatywa Społeczna Roku,
3. Organizacja/Instytucja Przyjazna Wolontariuszom,
4. Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej,
5. Grupa Wolontariuszy,
6.
Animator Roku.

Kandydatury do wyróżnień może zgłaszać każdy – osoba fizyczna, grupa osób, organizacja pozarządowa, firma, instytucja – na formularzu dostępnym na stronach www.subkowy.pl, www.dk.subkowy.pl

Na kandydatury czekamy do 09 listopada 2018 r. Można je przysyłać drogą mailową na adres  myryba@gazeta.pl z tytułem  „Aktywni w Gminie Subkowy 2018” lub dostarczyć osobiście do Domu Kultury w Subkowach. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko osoby nominowanej do wyróżnienia/nazwę organizacji, krótki opis działalności oraz imię nazwisko/nazwę organizacji zgłaszającej kandydaturę wraz z telefonem kontaktowym. Dodatkowo prosimy dołączyć jedno zdjęcie kandydata.

„Aktywni w Gminie Subkowy 2018 ” to działanie  Stowarzyszenia „Pomoc za Jeden Uśmiech"  w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „Gminna Gala Wolontariatu 2018” współfinansowanych ze środków Gminy Subkowy.

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-10-29
Data publikacji:2018-10-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Justyna
Liczba odwiedzin:524