Gmina Subkowy

Do naszych szkół trafiło 23 nowych laptopów

8 maja 2020

Do szkół z terenu gminy Subkowy trafiły już komputery, zakupione przez subkowski samorząd w ramach programu Zdalna Szkoła, polegającego na wsparciu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Dzięki zdobytym środkom w wysokości 59 999,87  złotych, udało się kupić 23 nowych laptopów.

Do Zespołu Szkół w Subkowach przekazano 16 laptopów, a do Zespołu Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy - 7 laptopów. Zakupiony sprzęt został rozdzielony proporcjonalnie do ilości uczniów w danej placówce. Sprzęt będzie wypożyczany uczniom do domu, aby mogli zdalnie wykonywać zadania, przydzielane przez nauczycieli.

Inwestycję zakupu sprzętu komputerowego zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”, dotyczącego realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie logo

    logo

  • Powiększ zdjęcie Przekazanie

    Przekazanie

  • Powiększ zdjęcie Przekazanie

    Przekazanie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-05-08
Data publikacji:2020-05-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Justyna
Liczba odwiedzin:983