Gmina Subkowy

Aktualności

Artykuły

Mikołajkowa Gra Terenowa za nami

14 grudnia 2018
Przejdź do - Mikołajkowa Gra Terenowa za nami

Już po raz siódmy, 6 grudnia odbyła się impreza mikołajkowa organizowana przez Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK "Zaplątane Sznurówki". Dotychczas wędrowali z latarkami po zakątkach naszej gminny i nie tylko. Tym razem rajd przyjął formę gry terenowej  o Józefie Piłsudskim. Okazją do tego były obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Czytaj więcej o: Mikołajkowa Gra Terenowa za nami

Zmiana harmonogramu przywozu dzieci do szkoły

13 grudnia 2018

W związku z próbnymi egzaminami dla uczniów kl. VIII w dniach 18-20 grudnia br. wprowadza się zmianę harmonogramu przewozów dzieci do szkół w Subkowach.

 

X Powiatowa Gala Wolontariatu już za nami!

11 grudnia 2018
Przejdź do - X Powiatowa Gala Wolontariatu już za nami!

We wtorek 4 grudnia na dziedzińcu Zamku w Gniewie odbyła się X Powiatowa i XII Gminna Gala Wolontariatu, która była podsumowaniem i uhonorowaniem działań prospołecznych w roku 2018 na terenie Powiatu Tczewskiego oraz Gminy Gniew. Wydarzenie uświetnił występ kabaretu „Kałamasz”. Nie zabrakło także jubileuszowego tortu!

Czytaj więcej o: X Powiatowa Gala Wolontariatu już za nami!

Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki – IV edycja wystartowała

11 grudnia 2018
Przejdź do - Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki – IV edycja wystartowała

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

Natalia Partyka - czterokrotna mistrzyni paraolimpijska, trzykrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich, medalista mistrzostw Europy, wielokrotna reprezentantka Polski w tenisie stołowym - utworzyła fundusz stypendialny, który od trzech lat, dzięki partnerstwu z siecią Biedronka, przyznaje stypendia dla zdolnych sportowców.

Więcej informacji w załączniku.

X Powiatowy Przegląd „Stół Bożonarodzeniowy na Kociewiu”

10 grudnia 2018
Przejdź do - X Powiatowy Przegląd „Stół Bożonarodzeniowy na Kociewiu”

W sobotę  8 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbył się X Powiatowy Przegląd „Stół Bożonarodzeniowy na Kociewiu” . Gminę Subkowy reprezentowało Koło  Gospodyń Wiejskich z Brzuśc.

Gminna Gala Wolontariatu 2018

10 grudnia 2018

W ostatni piątek listopada, w Domu Kultury w Subkowach odbyła się Gminna  Gala Wolontariatu. Uroczystość została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Pomoc za Jeden Uśmiech” oraz  Gminę Subkowy przy współpracy Domu Kultury w Subkowach.  Gala rozpoczęła się przedstawieniem tegorocznych osiągnięć w ramach wolontariatu na terenie Gminy Subkowy oraz wystąpieniem Wójta Gminy Subkowy Mirosława Murzydło, który podziękował laureatom za ich zaangażowanie i poświęcony czas na bezinteresowną pracę i pomoc dla innych ludzi.  Podczas wydarzenia uhonorowane zostały osoby - Wolontariusze, Animatorzy,  Firmy i Organizacje które nagrodzono w poszczególnych kategoriach. Jak co roku zgłoszenia mógł dokonać każdy chętny- w prosty sposób wypełniając formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej Gminy Subkowy.

Czytaj więcej o: Gminna Gala Wolontariatu 2018

Wyniki konsultacji

4 grudnia 2018

INFORMACJA

o wynikach konsultacji dla projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Programu współpracy gminy Subkowy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok

Wójt Gminy Subkowy informuje, że poddał konsultacjom społecznym projekt uchwały zmieniającej w sprawie uchwalenia rocznego Programu współpracy gminy Subkowy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok. Formularz uwag do projektu uchwały można było pobrać ze strony www.subkowy.pl, www.bip.subkowy.pl oraz w Urzędzie Gminy w Subkowach. W terminie konsultacji tj. od dnia 19 listopada do 3 grudnia 2018 r. nie wpłynęły uwagi do projektu uchwały.

 

Subkowy, dnia 4 grudnia 2018 r.

Wójt

Mirosław Murzydło

24 grudnia Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej będą nieczynne

3 grudnia 2018

W Wigilię Bożego Narodzenia Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej będą nieczynne. W zamian pracować będą w sobotę 8 grudnia.

W sobotę 8 grudnia 2018 r. wszelkie sprawy będzie można załatwiać w godzinach 7.15 – 15.15.

Zmiana harmonogramu przywozu dzieci do szkoły

29 listopada 2018

W związku z próbnymi egzaminami dla uczniów kl. III gimnazjum w dniach 4-6 grudnia br. wprowadza się zmianę harmonogramu przewozów dzieci do szkół w Subkowach.

W dniu 4 i 5 grudnia br. dzieci klasy III gimnazjum oraz klasy I -IV szkoły podstawowej RANO przyjeżdżają bez zmian.

O godzinie 11.55 odjeżdżają dzieci klasy III gimnazjum i jednocześnie przyjeżdżają dzieci klas V-VIII szkoły podstawowej.

 

Zmiana harmonogramu przywozu dzieci do szkoły

29 listopada 2018

W związku z spóźnieniami autobusu na nw. trasie z dniem 3 grudnia br. tj. poniedziałek wprowadza się zmianę harmonogramu przywozu dzieci do szkoły.

Zmiana polega na przyspieszeniu kursu o 5 minut.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-12-16
Data publikacji:2015-12-16
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:172299