Jesteś tutaj: Start / Newsletter

Newsletter

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Chcesz być informowany o ważnych lub ciekawych wydarzeniach z życia naszej gminy?
Jeśli tak to zapisz się na bezpłatny newsletter. Poinformujemy Cię na wskazany adres e-mail o wydarzeniach sportowych, kulturalnych lub gospodarczych.

Wystarczy poprzez formularz kontaktowy zapisać się do grupy subskrybentów (w razie zmiany decyzji zrezygnować) poprzez formularz kontaktowy z naszej strony: LINK

 

Pamiętaj zapisujac się:

  • Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r.  poz. 922, z późn. zm.)
  • Administratorem danych osobowych zawartych w zamówieniu newslettera jest Gmina Subkowy z siedzibą w Subkowach (83-120), ul. Wybickiego 19a
  • Dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usługi newslettera i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Osoba składająca zamówienie jest uprawniona do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  • Oświadczasz, że powyższe informacje są Ci znane i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Artykuły

Infrmacja dla Subskrybentów

2 czerwca 2016

Czytając, przeglądając lub prenumerując elektroniczny biuletyn Serwisu, akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności, znajdującej się na tej stronie. Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawowe zasady:

1. Serwis nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników Serwisu.

2. Zgromadzone dane są wykorzystywane jedynie w celu komunikacji między serwisem a subskrybentem.

3. Subskrybent może w dowolnym  momencie zrezygnować z subskrypcji  bez podawania przyczyny.

Czytaj więcej o: Infrmacja dla Subskrybentów

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-06-02
Data publikacji:2016-06-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4901