Gmina Subkowy - portal informacyjny subkowy.pl

Spotkanie autorskie z KAMILEM PRABUCKIM

Gminna Biblioteka Publiczna w Subkowach zaprasza na spotkanie autorskie z KAMILEM PRABUCKIM, gdzie rozmawiać będziemy o debiutanckiej powieści autora pt. ,,Sara".

Spotkanie odbędzie się 21 czerwca 2022r. (wtorek),

o godz. 18.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Subkowach, ul. Wybickiego 19.

Wstęp WOLNY!

O autorze:

Urodzony w 1987 roku w niewielkim, ale jakże urokliwym Tczewie. Z wykształcenia magister kulturoznawstwa o specjalizacji z zakresu komunikacji społecznej. Niedoszły dziennikarz, jeszcze bardziej niedoszły archeolog, były rycerz. Były romantyk, niedoszły cynik. Lektor, copywriter, autor tekstów prozatorskich i poetyckich. Wkrótce także pisarz. Twórca audiowizualnych materiałów o charakterze parodystyczno-satyrycznym. Miłośnik muzyki, poezji, literatury, malarstwa i Moniki Belucci. A także – a może przede wszystkim – Monty Pythona, absurdu i czarnego humoru. W życiu prywatnym mąż jednej żony i ojciec dwojga dzieci. Zapamiętały kontestator disco-polo, dziadostwa i hawajskiej pizzy. Patrzący na świat z dystansu. Z przymrużeniem oka. Z ponurym optymizmem.

 

O książce ,,SARA":

Wojciech Kunicki jest polonistą w jednym z gdańskich liceów. Uwielbiany przez młodzież. Wiecznie skonfliktowany z gronem nauczycielskim. Meloman i koneser samochodów z klasą. Wytrawny kobieciarz. Człowiek o mrocznej przeszłości. Z grupą przyjaciół łączą go spotkania pełne filozoficznych dysput, eksperymentalnych napojów alkoholowych oraz wyuzdanego seksu. Na co dzień jednak za wszelką cenę stara się trzymać wyznaczonych przez siebie zasad. Inka, początkująca rzeźbiarka, wydaje się być jego szansą na stabilizację. Na odpędzenie wewnętrznych demonów. Do czasu..... Splot wypadków powoduje, że ojciec decyduje się odnowić kontakty z gangsterskim światem Z każdą chwilą bardziej pogrąża się w mroku. Prześladują go przerażające wizje oraz koszmarne istoty rodem z obrazów Boscha i Goi. Nagle w jego życiu pojawia się Sara. Piękna, enigmatyczna dziewczyna, która wywoła lawinę dramatycznych wydarzeń. Przygotuj się na mocny wstrząs. Na emocjonalny... rollercoaster.