Tygodzień Przedsiębiorcy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 września 2019

Szanowni Państwo,

cele kampanii realizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych  Pracuję i zatrudniam legalnie, a także kampanii Masz wybór to tylko część  tematów tegorocznego „Tygodnia Przedsiębiorcy”.

Odbędzie się on w całym kraju pomiędzy 23, a 27 września.

Na przedsiębiorców z Tczewa i okolic czekają ciekawe, bezpłatne seminaria. Zapraszamy na nie 26 września do Inspektoratu ZUS w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55. O godzinie 9.00 przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy poprowadzi wykład Pracuję legalnie. Seminarium Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia rozpocznie się natomiast o 11.30. Będzie ono poświęcone m.in. rodzajom świadczeń w zależności od formy zatrudnienia i ubezpieczenia czy też prawu do świadczeń w przypadku korzystania z ulg w opłacaniu składek.

Zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: alicja.diller@zus.pl (w treści wiadomości prosimy o wskazanie wybranego seminarium, imię i nazwisko oraz numer telefonu lub e-mail). Liczba miejsc na seminariach jest ograniczona.

Dla naszych gości przygotowaliśmy także publikacje: 15 lat UE. Bez granic dla ubezpieczonych, Legalność zatrudnienia. Poradnik dla pracodawców i pracowników, Przedsiębiorco! Korzystasz  z outsourcingu pracowniczego?, Jesteś płatnikiem składek? Kiedy będziesz zwolniony z obowiązku składania dokumentów rozliczeniowych? Poradnik dla płatnika składek,  Skracamy? Tak z 50 do 10 okres przechowywania akt pracowniczych.

Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa pomorskiego Krzysztof Cieszyński

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-09-09
Data publikacji:2019-09-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Justyna
Liczba odwiedzin:355