Aktywni w Gminie Subkowy 2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 października 2019

Już po raz 9.  Stowarzyszenie „Pomoc za Jeden Uśmiech” organizuje  plebiscyt na  najaktywniejszych działaczy z naszego regionu.

Inicjatywa nasza pokrywa się z Międzynarodowym Dniem Wolontariusza, który obchodzimy 5 grudnia.

Jeśli znasz osoby, które jako wolontariusze pomagają potrzebującym, organizacje i instytucje, skupiające takie osoby, odwdzięcz się im!

Warto zgłaszać kandydatury i w ten sposób podziękować tym, którzy czynią wiele dobra. Docenienie ich pracy będzie budulcem do nowych pomysłów i kontynuacji ich działań.

Niewiele jest osób, którzy bezinteresownie wyciągają rękę do potrzebujących, dodają im otuchy i wsparcia, służą pomocą i radą, aktywizują innych do wspólnych działań na rzecz społeczności lokalnej.

Wolontariusze nie reklamują swoich działań, często działają po cichu, dlatego pomóż nam docenić pracę takiej znanej Ci osobie.

Zgłoszeń kandydatów dokonać mogą instytucje państwowe, samorządowe, grupy samopomocy oraz osoby prywatne korzystające z indywidualnej pomocy wolontariusza.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 18.11.2019 r. Można je przysyłać drogą mailową na adres: myryba@gazeta.pl lub dostarczyć osobiście do Domu Kultury w Subkowach.

Formularz dostępny jest na stronie internetowej: dk.subkowy.pl, www.subkowy.pl

Wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas IX Gali Wolontariatu, która odbędzie się 29 listopada o godzinie 17:00 w Domu Kultury w Subkowach .

„Aktywni w Gminie Subkowy 2019” to działanie  Stowarzyszenia „Pomoc za Jeden Uśmiech"  w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „Gminna Gala Wolontariatu 2019” współfinansowanych ze środków Gminy Subkowy.

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-10-31
Data publikacji:2019-10-31
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Justyna
Liczba odwiedzin:861