Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zapraszamy chętne osoby na kurs obsługi kombajnów zbożowych

18 października 2017

Informacja dla rolników indywidualnych , dzierżawców gruntów rolnych, właścicieli ziemskich  i osób zainteresowanych.

- kurs obsługi  kombajnów zbożowych w dwa  weekendy wszystkich typów

- koszt kursu 650,00 zł

- wymagane dokumenty:kserokopia dowodu osobistego, oraz prawa jazdy kat. B lub T.

 

Zainteresowanych zapraszam na szkolenia 

Nauczycielski Ośrodek Edukacyjny, 82 - 400 Czernin, Osiedle Przyleśne 23,  e-mail: noekolacz@poczta.onet.pl 

Dyrektor Ośrodka  

mgr Paweł Kołacz

 

Zapraszamy chętne osoby na uzupełniający kurs obsługi wszystkich typów kombajnów zbożowych

18 października 2017

Informacja dla rolników indywidualnych , dzierżawców gruntów rolnych, właścicieli ziemskich  i osób zainteresowanych.

  • Uzupełniający kurs  obsługi wszystkich typów kombajnów zbożowych dla osób , które posiadają ograniczony  zakres uprawnień.
  • koszt kursu 250,00 zł,
  • wymagane dokumenty:kserokopia poprzedniego zaświadczenia z ukonczenia kursu i dowodu osobistego,

Zapisy telefonicznie: 501434022  do dnia 4 listopada 2017 r.

 

Zainteresowanych zapraszam na szkolenia 

Nauczycielski Ośrodek Edukacyjny, 82 - 400 Czernin, Osiedle Przyleśne 23,  e-mail: noekolacz@poczta.onet.pl 

Dyrektor Ośrodka  

mgr Paweł Kołacz

Bezpłatne szkolenie dla płatników składek

18 października 2017

25  października 2017 r. w Inspektoracie ZUS w Tczewie przy  ul. Jagiellońskiej 55 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla płatników składek na temat: e-Składka – nowy wymiar rozliczeń. Szkolenie rozpocznie się o 10.00.

Jest ono związane ze zmianami w opłacaniu składek, które wejdą w życie od 1 stycznia 2018 roku. Przedsiębiorcy otrzymają wówczas jeden indywidualny rachunek bankowy, na który będą wpłacać składki jedną wpłatą. Cztery przelewy zastąpi jeden, a to oszczędność czasu i niższe koszty obsługi płatności.

Program szkolenia obejmuje: zasady opłacania składek do 31 grudnia 2017 r., zasady opłacania składek od 1 stycznia 2018 r., informacje o Numerze Rachunku Składkowego, zasady podziału wpłaty na ubezpieczenia i fundusze, zasady rozliczania wpłaty na poszczególne ubezpieczenia oraz fundusze. Zostaną także przestawione korzyści wynikające z wdrożenia tej zmiany.

Eksperci odpowiedzą także na wszelkie pytania.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są mailowo pod adresem: alicja.chojnacka@zus.pl

 Regionalny Rzecznik Prasowy  województwa pomorskiego Krzysztof Cieszyński

Dwa finały powiatowe "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" w Subkowach

17 października 2017
Przejdź do - Dwa finały powiatowe  "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" w Subkowach

Na subkowskim orliku odbyły się finały powiatowe turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" w kategorii U-12 i U10 chłopców.

W dniu  16 października 2017 r. reprezentacja Szkoły Podstawowej w Subkowach w kategorii U12 gościła siedem zespołów z naszego Powiatu. Grały zespoły reprezentujące szkoły z Gniewu, Opalenia, Morzeszczyna, Wielkich Walichnów, Rudna, Subków oraz Akademii Młodych Orłów z Tczewie. Razem zostało rozegranych 12 meczy - drużyny podzielono na dwie grupy. Zwyciężyła Akademii Młodych Orłów z Tczewie - zrzeszająca najlepszych zawodników klubowych z naszego regionu. Nasza drużyna zajęła II miejsce.

Kolejny dzień i kolejny finał powiatowy "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" - 17 października 2017. Tym razem gościliśmy zespoły z kategorii U-10 - reprezentacji Szkół Podstawowych z Gniewu, Wielkich Walichnów, Rudna, Subków, drużyny Orły Tczew, a także Akademii Młodych Orłów z Tczewie. Rozegrano 9 meczy. Podobnie jak dzień wcześniej zwyciężyła Akademia Młodych Orłów z Tczewa w finale ogrywając SP Gniew. Nasz zespół po dobrych meczach zajął 3 miejsce. Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Informacja o wynikach konsultacji

17 października 2017

 

INFORMACJA

o wynikach konsultacji dla projektu uchwały Rady Gminy Subkowy w sprawie uchwalenia rocznego Programu współpracy gminy Subkowy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok

 

Wójt Gminy Subkowy informuje, że poddał konsultacjom społecznym projekt uchwały w sprawie uchwalenia rocznego Programu współpracy gminy Subkowy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok. Formularz uwag do projektu uchwały można było pobrać ze strony www.subkowy.pl, www.bip.subkowy.pl oraz w Urzędzie Gminy w Subkowach. W terminie konsultacji tj. od dnia 19 września do 12 października 2017 r. wpłynęły uwagi do projektu uchwały zgłoszone przez Fundację Pokolenia z siedzibą w Janiszewku. Wszystkie uwagi zostały rozpatrzone. Poniżej przedstawia się treść zgłoszonych uwag oraz stanowisko w zakresie ich uwzględnienia.

Czytaj więcej o: Informacja o wynikach konsultacji

Spotkanie informacyjne w Malborku: "Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"​

16 października 2017
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 18 października 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej oraz podnoszeniem kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.
Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjne w Malborku: "Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"​

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017

Szanowni Państwo  Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty

Z okazji jutrzejszego święta Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wiele radości z osiągnięć w pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Dziękuję za codzienny trud, wrażliwość i zaangażowanie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz wskazywanie im właściwej drogi życia.  Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich dobre życiowe wybory.

Mirosław Murzydło

Wójt Gminy Subkowy

Śniadanie biznesowe dla kobiet

12 października 2017

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Panie do udziału w Śniadaniu Biznesowym dla Kobiet.

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Dlatego też, organizując to spotkanie chcemy zaprosić Kobiety do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych relacji biznesowych a jednocześnie refleksji nad tym jak można zadbać o siebie i o swoje zdrowie przy degustacji kuchni oferowanej przez restaurację.

Spotkanie to wspiera kampanię na rzecz profilaktyki raka piersi
„Oddaj stanik do
re-(cyc)lingu

Data i miejsce spotkania: 20 październik 2017r, godz. 11:00 Restauracja PARAFKA, ul. Moniuszki 3, 82-200 Nowa Wieś/Malbork

Wszystkie zainteresowane Panie udziałem w spotkaniu bardzo prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 19.10.2017r.

Organizator:

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. e-mail: office@parr.slupsk.pl, www.parr.slupsk.pl tel. 059 841 28 92

do pobrania:

--

ANKIETA dotycząca etyki pracowników Urzędu Gminy w Subkowach dla mieszkańców gminy i klientów Urzędu

12 października 2017

Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzeniem Kodeksu etyki pracowników w Urzędzie Gminy w Subkowach zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Informujemy, że wypełnienie ankiety jest dobrowolne i anonimowe. Zachęcamy jednak do podzielenia się z nami uwagami, które pozwolą poprawić jakość świadczonych usług. Ankieta uruchamia się po kliknięciu przycisku poniżej lub przycisku znajdującego się po prawej stronie na witrynie głównej naszej gminy (do 15 grudnia 2017).

Ankieta etyka

Ostrzeżenie Meteorologiczne

12 października 2017

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje  Ostrzeżenie Meteorologiczne Nr  79  sporządzone przez  Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW-PIB Oddział w Gdyni

 Silny wiatr

 Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni

 OSTRZEŻENIE Nr 79

 Zjawisko/Stopień zagrożenia: Silny wiatr

 Obszar: województwo pomorskie - subregion nadmorski

 Ważność: od godz. 13:00 dnia 12.10.2017 do godz. 13:00 dnia 13.10.2017

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, z porywami do 80 km/h, z zachodu. W gminach nadmorskich okresami średnia prędkość wiatru od 40 km/h do 60 km/h a porywy do 100 km/h. W piątek wiatr skręci na północno-zachodni.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-12-16
Data publikacji:2015-12-16
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:92861