Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Szkolenia pod nazwą – Szkoła Rodziców

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie realizujący projekt pod nazwą Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji zaprasza Rodziców z Powiatu Tczewskiego w różnym wieku do skorzystania z darmowego szkolenia pod nazwą – Szkoła Rodziców.

Jest to cykl 10 spotkań w formie online z doświadczoną panią psycholog, matką kilku dzieci. Spotkania będą w godzinach popołudniowych i wieczornych (szczegóły zostaną ustalone po zawiązaniu grupy).

Szkolenie zawierać będzie m.in. takie tematy jak nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi, nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, nauka dialogu, kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku, rozumienie świata uczuć własnych oraz dziecka, naukę umiejętności rozmawiania o uczuciach, naukę umiejętności stawiania jasnych granic i wymagań, zachęcanie dzieci do współpracy, wspólne rozwiązywanie konfliktów.

Generalnie takie szkolenia są drogie i nie zawsze rodzice wiedzą gdzie szukać pomocy, gdy w rodzinie pojawiają się trudności wychowawcze. Dlatego warto skorzystać z oferty darmowych spotkań online, prostu z domu, przy kawie.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia pod linkiem

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuZmc69ExrsSSgazIpnMM-tVJgiICP3tI0Etf-JPQoTe2RmQ/viewform?fbclid=IwAR2lH7Bws9C5fwPTjo5IwJ2IJUGGZoJcIh-k-8x4kUmA9_S0lnogzG7A2Fw

 

Formularz dostępny jest także w formie papierowej w ZSP w Pelplinie oraz w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie (Partner LOWE Pelplin). Formularz można wypełnić na miejscu.

Z osobami przyjętymi na cykl spotkań online podpisana zostanie umowa uczestnictwa w szkoleniu.

Szkolenie organizowane jest w ramach działalności Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE) w Pelplinie. Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,

Szczegóły na stronie https://www.lowe.pelplin.pl/

Polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/lowe.pelplin (udostępnij informację)

 

 

Pozdrawiam

Piotr Łaga

dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie

tel. 605 477 499

www.mok.pelplin.pl

https://www.facebook.com/MOKPelplin

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-01-08 08:01:38przez:
Opublikowano:2021-01-08 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Gmina Subkowy - portal informacyjny subkowy.pl
Odwiedziny:246

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo