Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Szkoła w Subkowach

Krajobraz

Wiosna - Gmina Subkowy, bocian,

Wiosna - Gmina Subkowy, bocian

Wiosna - Gmina Subkowy

Opis lokalizacji urzędu

Urząd Gminy w Subkowach znajduje się w centralnej części miejscowości Subkowy, gdzie skupiają się funkcje administracyjne, handlowe, usługowe i kulturalne.

Do urzędu można dojechać busami prywatnej firmy Latocha. Przystanki znajdują się przy ulicy, w odległości kilku metrów od głównego wejścia do urzędu. Osoby, które dotrą do nas od strony Pelplina, chcąc dotrzeć do urzędu będą musiały przejść przez ulicę. Przy przejściu dla pieszych, tuż przed urzędem, nie ma sygnalizacji świetlnej. Ruch samochodowy w tym miejscu jest niewielki, ale w godzinach pracy urzędu bywa umiarkowany.

Do budynku prowadzą trzy wejścia. Do wszystkich wejść prowadzą schody. Przy wejściu głównym od strony ulicy Józefa Wybickiego zamontowany jest pionowy podnośnik dla osób z niepełnosprawnością.

Przy urzędzie znajduje się duży bezpłatny parking. Można skrócić sobie drogę z parkingu do urzędu, korzystając z drzwi bocznych.  Bezpośrednio przy głównym wejściu do urzędu znajduje się oznakowane miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Do urzędu można dotrzeć pociągiem z kierunku Gdańska i z kierunku Bydgoszczy. Przystanek linii kolejowej jest położony 800 m od Urzędu. Pokonanie tej trasy pieszo zajmuje około 10 minut.

 

Banery/Logo