Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Aktualności

Artykuły

 • Zapraszamy na urodziny Józefa Wybickiego

  Szanowni Państwo, przekonani o znaczeniu dorobku Józefa Wybickiego, oddając hołd jego dokonaniom, rok 2022 w Powiecie Tczewskim został ogłoszony przez Radę Powiatu Tczewskiego "Rokiem Józefa Wybickiego".

  Z tej okazji zapraszamy, w dniu 29 września 2022 r. do miejscowości Subkowy, gdzie wspólnie będziemy mogli świętować 275. urodziny dostojnego Jubilata. Przypominamy ul. Józefa Wybickiego to jedna z najdłuższych ulic w Subkowach, jak nie w całej Gminie.

  Program wydarzenia:

  • 10:30 – zbiórka uczestników przy Szkole Podstawowej w Subkowach (przy ul. Zamkowej),
  • 10:45 – uroczysty przemarsz do Domu Kultury w Subkowach,
  • 11:00 – otwarcie uroczystości, odśpiewanie Hymnu Państwowego, żywa lekcja historii
  • 12:00 - 15:00 – urodzinowy poczęstunek, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, gra terenowa, fotobudka, konkurs na najlepszą grupową prezentację strojów z epoki, wspólne kolorowanie.

   

  Czytaj Więcej o: Zapraszamy na urodziny Józefa Wybickiego
 • Dożynki Gminy Subkowy 2022

  W dniu 3 września 2021 r. odbyły się Dożynki Gminny Subkowy 2022, które rozpoczęła uroczysta Msza Św. w kościele pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Subkowach. Po niej nastąpił przemarsz uczestników dożynek  na  teren Jarmarku Dożynkowego ( podwórko Szkoły Podstawowej w Subkowach).

  Starostami dożynkowymi byli Państwo Elżbieta i Tadeusz Małodzińscy, a tegorocznymi Gospodarzami Dożynek Gminy Subkowy - Rolnicy Sołectwa  Radostowo.

  Czytaj Więcej o: Dożynki Gminy Subkowy 2022
 • Akcja przewonienia gazu ziemnego "JESIEŃ 2022"

  Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku przeprowadzi w dniach 25-27 października 2022 roku na terenie gminy  Subkowy akcję przewonienia gazu ziemnego „Jesień 2022”, która ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych w budynkach.

  Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do kurka głównego i przy gazomierzach usuwane będą przez pracowników PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy  w Gdańsku.

  Służby Pogotowia Gazowego będą pracowały w czasie trwania akcji przez całą dobę.

  Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazownicy w Gdańsku dodaje, że usuwanie stwierdzonych nieszczelności na instalacjach wewnętrznych i urządzeniach gazowych w budynkach należy do obowiązku właścicieli lub administratorów obiektów.

  Źródło: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

   

  Czytaj Więcej o: Akcja przewonienia gazu ziemnego "JESIEŃ 2022"
 • Ogłoszenie o przetargu

  Wójt Gminy Subkowy ogłasza  przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż  nieruchomości  stanowiącej własność gminy Subkowy, przeznaczonej  w  miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod  o symbolu 1M/U – teren zabudowy mieszkaniowej i usługowej, dla którego ustalone jest przeznaczenie podstawowe:            

  1) zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna;

  2) usługi nieuciążliwe.

  Więcej informacji w załączniku.

  Czytaj Więcej o: Ogłoszenie o przetargu

Banery/Logo