Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Aktualności

Artykuły

 • Światowy Dzień Ziemi

  22 kwietnia 2024 obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Jego celem jest promowanie zachowań i postaw proekologicznych na świecie. Z okazji przypadającego święta, Urząd Gminy w Subkowach przygotował okolicznościowe grafiki dla najmłodszych.

  Czytaj Więcej o: Światowy Dzień Ziemi
 • Nabór wniosków

  Fundacja Pokolenia już po raz 20-ty ogłasza nabór wniosków w ramach konkursu "Działaj Lokalnie"! O dofinansowanie pomysłów mogą ubiegać się minimum 3-osobowe grupy nieformalne mieszkańców oraz organizacje pozarządowe z gmin powiatu tczewskiego oraz – uwaga, po raz pierwszy - mieszkańcy i organizacje pozarządowe z gminy Pszczółki! Maksymalna kwota dotacji to 6 000 zł.

  Czytaj Więcej o: Nabór wniosków
 • Wyniki otwartego konkursu

  Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych

  Po rozpatrzeniu ofert złożonych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki i krajoznawstwa oraz wypoczynku dzieci i młodzieży ogłoszonego w dniu 15 marca 2024 r. Wójt Gminy Subkowy przyznał dotacje podmiotom:

   

  L. p.

  Podmiot otrzymujący dotację

  Tytuł zadania publicznego

  Przyznana kwota dotacji

  1

  Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga przy Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika

  „Aktywne 800-lecie”

  20 000 zł

   

  Subkowy, 15 kwietnia 2024 roku

  Wójt Mirosław Murzydło

   

  Czytaj Więcej o: Wyniki otwartego konkursu

Banery/Logo