Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Umowa na „Stworzenie nowego ogólnodostępnego terenu rekreacyjnego w Subkowach”

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Stworzenie nowego ogólnodostępnego terenu rekreacyjnego w Subkowach” mająca na celu wzrost aktywności obszaru dla mieszkańców i turystów oraz rozwój niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej  na dz. nr 190/13 w Subkowach, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”przyznanego za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Wstęga Kociewie” w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.

Przewidywany wynik operacji: poprawa warunków rekreacyjnych na terenie gminy poprzez zaspokojenie potrzeb wypoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Gminie Subkowy na operację pn „Stworzenie nowego ogólnodostępnego terenu rekreacyjnego w Subkowach” została przeznaczona pomoc finansowa w wysokości 139 986,00 zł.

W ramach realizacji zadania zostanie rozbudowany budynek dla obsługi terenu boiska sportowego oraz zostaną zamontowane piłkochwyty za bramkami i  w obrębie kortu do tenisa ziemnego.

Banery/Logo