Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zima 2021 Gmina Subkowy

Zima 2021 Gmina Subkowy

Zima 2021 Gmina Subkowy

Zima 2021 Gmina Subkowy

Zima 2021 Gmina Subkowy

Zima 2021 Gmina Subkowy

„Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Subkowach” - Polski Ład

Przedmiotem inwestycji dofinansowanej z Rządowego Funduszu Polski Ład w Programie Inwestycji Strategicznych  jest „Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Subkowach” o budynek klas I-III oraz zagospodarowanie terenu wokół projektowanego budynku i obejmuje:

-rozbudowę budynku szkolno-przedszkolnego o budynek klas I-III na działkach nr 432/2, 422/2 i 234/9;
-przebudowę i budowę instalacji doziemnych wodnokanalizacyjnych oraz ciepłowniczej na działkach nr 432/2, 422/2, 234/9;
-wykonanie instalacji elektrycznych, zasilania budynku i oświetlenie terenu;
-budowa instalacji grzewczo – wentylacyjnej;
-budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej wewnętrznej;
-budowę drogi pożarowej na działkach nr 419, 430;
-wykonanie zagospodarowania terenu wokół projektowanego budynku na działkach nr 234/9, 432/2, 422/2.

Realizacja inwestycji obejmuje  budynek szkolny przeznaczony dla dzieci klas 1 - 3 zawierający 7 klas lekcyjnych oraz salę wielofunkcyjną. Układ funkcjonalny parterowego budynku składa się z centralnie zaprojektowanej wzdłuż budynku komunikacji oraz pomieszczeń funkcjonalnych po jednej lub obu jej stronach. W okolicy wejścia głównego zaprojektowane jest sekretariat z gabinetem wicedyrektora oraz pedagoga szkolnego. W części centralnej zaprojektowane zostało toalety i umywalnie z dostępem do korytarza wspólnego z pokojem nauczycielskim. Sąsiadują z nim 2 gabinety z przeznaczeniem do zajęć indywidualnych. Dalej wzdłuż komunikacji rozmieszczone są jest 7 sal lekcyjnych o powierzchni od 50 do 52 m² . W części centralnej zaprojektowano salę wielofunkcyjną o powierzchni 132 m² przeznaczeniem na zajęcia sportowo rekreacyjne. Projektowany budynek dla klasy 1 - 3 jest dobudowany do skrzydła istniejącego budynku szkolnego. Razem powierzchnia użytkowa wynosi 1195,92 m².

Więcej na https://subkowy.pl/a,426,rozbudowa-szkoly-w-subkowach

Banery/Logo