Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

?Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Subkowach? - Polski Ład

Przedmiotem inwestycji dofinansowanej z Rządowego Funduszu Polski Ład w Programie Inwestycji Strategicznych  jest ?Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Subkowach? o budynek klas I-III oraz zagospodarowanie terenu wokół projektowanego budynku i obejmuje:

-rozbudowę budynku szkolno-przedszkolnego o budynek klas I-III na działkach nr 432/2, 422/2 i 234/9;
-przebudowę i budowę instalacji doziemnych wodnokanalizacyjnych oraz ciepłowniczej na działkach nr 432/2, 422/2, 234/9;
-wykonanie instalacji elektrycznych, zasilania budynku i oświetlenie terenu;
-budowa instalacji grzewczo ? wentylacyjnej;
-budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej wewnętrznej;
-budowę drogi pożarowej na działkach nr 419, 430;
-wykonanie zagospodarowania terenu wokół projektowanego budynku na działkach nr 234/9, 432/2, 422/2.

Realizacja inwestycji obejmuje  budynek szkolny przeznaczony dla dzieci klas 1 - 3 zawierający 7 klas lekcyjnych oraz salę wielofunkcyjną. Układ funkcjonalny parterowego budynku składa się z centralnie zaprojektowanej wzdłuż budynku komunikacji oraz pomieszczeń funkcjonalnych po jednej lub obu jej stronach. W okolicy wejścia głównego zaprojektowane jest sekretariat z gabinetem wicedyrektora oraz pedagoga szkolnego. W części centralnej zaprojektowane zostało toalety i umywalnie z dostępem do korytarza wspólnego z pokojem nauczycielskim. Sąsiadują z nim 2 gabinety z przeznaczeniem do zajęć indywidualnych. Dalej wzdłuż komunikacji rozmieszczone są jest 7 sal lekcyjnych o powierzchni od 50 do 52 m? . W części centralnej zaprojektowano salę wielofunkcyjną o powierzchni 132 m? przeznaczeniem na zajęcia sportowo rekreacyjne. Projektowany budynek dla klasy 1 - 3 jest dobudowany do skrzydła istniejącego budynku szkolnego. Razem powierzchnia użytkowa wynosi 1195,92 m?.

Więcej na https://subkowy.pl/a,426,rozbudowa-szkoly-w-subkowach

Banery/Logo