Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Narodowe Czytanie i Galeria RAMA

Już w tą sobotę zapraszamy mieszkańców do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie pod patronatem honorowym Pary Prezydenckiej Rzeczpospolitej Polskiej. To coroczna akcja wspólnego czytania wybranej lektury, do której przyłączyć się mogą wszystkie chętne osoby prywatne oraz instytucje publiczne w kraju i za granicą. Gminna Biblioteka Publiczna w Subkowach zaprasza do plenerowej odsłony powieści Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem". Wspólne czytanie odbywać się będzie w ogrodzie za Biblioteką. Czytać będą przyjaciele, wolontariusze naszej książnicy, przedstawiciel Gminy Subkowy, osoby chętne uczestniczące w wydarzeniu. Dla wszystkich pamiątkowe pieczątki oraz niespodzianki. Książka, czy film? Podejmiemy wyzwanie, by wspólnie znaleźć odpowiedź na to nurtujące pytanie. Zatem do zobaczenia 9 września 2023r. o godzinie 11.00 spotykamy się w ogrodzie za Biblioteką.

Natomiast 12 września 2023r. zapraszamy serdecznie do Galerii RAMA zlokalizowanej w przestrzeni Gminnej Biblioteki Publicznej w Subkowach.

Zapraszamy wszystkich, którzy pasjonują się sztuką i tych, którzy dopiero ją odkrywają. Do swojego artystycznego świata zaprasza Państwa Justyna Ligęza wyjątkowa, otwarta, wrażliwa malarka.

Nasza mieszkanka, lokalna artystka, Znana-Nieznana. Otwarcie wystawy o godzinie 18.00, będzie można ją oglądać do połowy października.

Z poważaniem,

Alicja Brzozowska

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Subkowach

Banery/Logo