Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zaproszenie

Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Starosta Tczewski zapraszają na wydarzenie pn.: „Dzień Otwarty – Pomorskie bez smogu”.

Wydarzenie to skierowane jest do mieszkańców powiatu zobligowanych uchwałami antysmogowymi do wymiany urządzeń grzewczych na ekologiczne źródła ciepła i ma na celu umożliwienie mieszkańcom spotkania z przedstawicielami samorządu terytorialnego, z ekspertami i doradcami energetycznymi oraz pracownikami instytucji oferujących wsparcie finansowe konieczne do zrealizowania inwestycji. 

Program wydarzenia przewiduje m.in. krótkie prezentacje nt. Uchwał Antysmogowych – przyczyn i skutków ich uchwalenia oraz dostępnych programów oferujących mieszkańcom powiatu i jednostkom samorządu terytorialnego wsparcie finansowe w realizacji inwestycji, w tym Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021- 2027, Pomorski Fundusz Antysmogowy, Czyste Powietrze i Ciepłe Mieszkanie.
Dzień Otwarty odbędzie się 24 czerwca 2024r. w godz.  10 00 – 13 00 w Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie (ul. Grunwaldzka 1, 83-110 Tczew). 

W załączeniu agenda oraz plakat. 

 

Banery/Logo